Galician Expositions: International Trade Shows in Ukraine

Галицкі Експозиції
Іноземні партнери:

Приватне Акціонерне Товариство
"Гал-ЕКСПО"®

Основним напрямком діяльності Товариства є організація і проведення виставок та презентацій. Крім проведення виставок власної програми, ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® здійснює проектування та оформлення експозицій на заходах інших організаторів. В 1999 році, в числі перших п'яти виставкових організацій країни, ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® отримало сертифікат Виставкової федерації України. З 2000 року виставки ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® відбуваються під зареєстрованою торгівельною маркою "Галицькі експозиції"®.

За роки діяльності товариством проведено понад 330 виставкових заходів у Львові, в Україні та за кордоном. Лише за власною програмою у Львові ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® провело майже 250 міжнародних виставок, в яких взяли участь близько 14,000 українських та зарубіжних підприємств та фірм з 50 країн світу. В 2014 році було проведено 16 тематичних виставок програми "Галицькі експозиції"®. В цих виставках взяли участь 890 експонентів з усіх регіонів України, а також фірми з 8 країн світу. Кількість відвідувачів сягнула поза 35,000.

ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® - один з засновників Виставкової федерації України, член ТПП України та Львівської торгово-промислової палати. В квітні 2007 року підприємство було прийнято до складу Міжнародної спілки виставкової статистики CENTREX і регулярно проводить міжнародний аудит ряду своїх виставок.

ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® неодноразово виступало організатором експозицій Львівської області на національних виставках, організувало десять експозицій українських підприємств на виставках за кордоном. За роботу з організації інвестиційних ярмарків та експозицій на всеукраїнських виставкових акціях «Барвиста Україна» підприємство відзначено Почесними Грамотами Львівської обласної державної адміністрації.

Товариство виступає партнером в організації багатьох виставкових заходів у Львові та інших містах Західної України, зокрема, є виставковим партнером «Форуму видавців у Львові». Також ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® є співорганізатором ряду масових заходів спортивного та культурного спрямування, художніх виставок, а в останні роки також регулярно допомагає в обладнанні фестивалів та свят, які відбуваються у Львові.

ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® співпрацює з рядом партнерських фірм, створених за участю Товариства. Напрямки їх діяльності - обладнання виставкових заходів (ТзОВ "Гал-ЕКСПОСЕРВІС") та поліграфія (ЗАТ "Світ друку").

В 2001 році на міському конкурсі Львова "Обличчя міста" ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® вибороло одну з основних номінацій - "За доброчесність в бізнесі". За підсумками 2008 року Товариство було відзначено Національним сертифікатом „Лідер галузі - 2008”. А з нагоди 20-го ювілею в 2010 році ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® отримало спеціальну нагороду "За внесок в розвиток економіки Львівщини".