Деревообробка
- спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка є місцем концентрації основних лідерів ринку і яка уже давно стала знаковою подією у галузі, відвідати яку спішать фахівці з усіх куточків України, а останніми роками – й з-за її меж.Тематичні розділи виставки:
- Обладнання для лісового господарства
- Деревообробне обладнання
- Дереворіжучий інструмент
- Енергозбереження в деревообробці
- Утилізація відходів деревини
- Клеї, лаки та фарби для захисту деревини
- Столярні та інші вироби з деревини
- Меблева фурнітура.ВІДВІДУВАЧАМ


Будемо раді бачити Вас на міжнародній виставці "Деревообробка"!


Урочисте відкриття виставки: 30 травня о 12.00

Режим роботи виставки:

30.05 - 12:00 – 18:00
31.05 - 10:00 – 18:00
01.06 - 10:00 – 18:00
02.06 - 10:00 – 14:00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Південний ЕКСПО)


НОВИНИ


ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ПОКОЛІННЯ

    В рамках виставки Деревообробка 2016 приватне підприємство "Ющишин" спільно з організатором виставки компанією "Гал-ЕКСПО" дадуть старт проекту "Покоління для покоління" основним завданням якого є організація меблевої фабрики на якій будуть виготовлені меблі для педіатричного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні, а це: 22 дитячих ліжка, 22 – дорослих і 22 пеленальних столика. ПрАТ «Гал-Експо» не залишається осторонь соціально-відповідальних проектів, натомість завжди охоче в них бере активну участь. Зокрема, вже декілька років поспіль підтримує молодих фахівців з профільних навчальних закладів Львівщини в рамках виставки. Не виключенням буде і цей рік, адже саме ці юні майстри з Львівського вищого професійного художнього училища №12 і Художнього професійно-технічного училище № 14 майструватимуть протягом 4-х днів роботи виставки. Директор ПП «Ющишин» Руслан Ярославович, який є ідеологом цього проекту, охоче надає все обладнання та інструмент, що використовуватиметься у роботі і яке можна буде придбати за акційною ціною !!!!!! Крім цього виявили бажання долучилися до цього проекту компанії Blum, Granipex та KLEIBERIT.
Детальныше тут: http://derevoobrobnyk.com/pokolinnya-dlya-pokolinnya/Перша подія всеукраїнського туру "Сильний бізнес для сильних людей"

    В рамках якої відбуватимуться: тест-Драйв обладнання Wood-Mizer, тест-Драйв комерційних автомобілів FORD, тест-Драйв техніки Stihl, розважальна програма з призовими конкурсами та подарунками від партнерів проекту (бензомототехніка, пальне, вигідні умови лізингу тощо) і шоу від В. Вірастюка та Федерації Стронгменів України.


Конференція «Шляхи активізації експорту деревообробниками та меблевиками України»

    Мета конференції – обговорення ключових питань щодо можливостей активізації експорту в деревообробній та меблевій галузях.
Кількість місць обмежена. Для участі в конференції, заповніть, будь ласка, подану форму, яка знаходиться за посиланням: http://goo.gl/forms/Eg9bPcN8orНОВІ ІМЕНА на виставці Деревообробка 2016


Інформаційний семінар «Досвід та перспективи розвитку FSC сертифікації ланцюга постачання продукції»

Участь в семінарі безкоштовна!
Для того щоб підтвердити участь в семінарі, просимо Вас заповнити опитник за посиланням: https://goo.gl/L9An0T
НАШІ ПАРТНЕРИЗа сприяння:

   
Співорганізатор:

За підтримки:

Генеральний партнер:
Офіційний партнер:
Генеральний
інформаційний партнер:

Генеральний
інтернет-партнер:

Генеральний
теле-партнер:


Інформаційні партнери
Як стати інформаційним партнером виставок?


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


Виставки "БудЕКСПО-весна", "Вікна.Двері.Дах", "Деревообробка", "БудЕКСПО-осінь", "Опалення", "Альтернативна енергетика", "EuroAGRO".Організатор: ПрАТ "Гал-ЕКСПО". 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 30.
тел.: (032) 297-06-28, 297-06-27, факс: (032) 297-17-56

Леся Антонів - Віце-президент
тел. 067 6757371
E-mail: expo@galexpo.lviv.ua
Call me oleksandra8l

Наталя Рой - Директор з виставкової діяльності
тел. 067 6758318
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua
Call me royalnn


Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Південний ЕКСПО)