Весенний Строительный Форум - наибольшее строительное событие Западной Украины, которое объединяет все основные направления отрасли и демонстрирует новые достижения строительной индустрии Украины и всего мира, показывает весь строительный цикл от архитектурного проекта к конечному сооружению объекта. Происходит в формате взаимодополняющих выставок : XXXIX международной выставки «СтройЭкспо-весна" и XIV Специализированной выставки "Окна. Двери. Кровля".ТЕМАТИЧЕСКИЕ ЭКСПОЗИЦИИ :
«БудЭКСПО-весна»


«Окна. Двери. Крыша»


«Ярмарка новостроек»

УЧАСТНИКАМ


Участие в выставках поможет Вам:
• Поддержать имидж компании и усилить влияние на рынке
• Найти новых клиентов и укрепить отношения с существующими
• Продемонстрировать весь спектр услуг Вашей компании и получить отзыв о продукте
• Эффективно вывести на рынок новые товары/услуги
• Увеличить объемы продажПОСЕТИТЕЛЯМ
В рамках работы выставки Вас ждут демонстрации инновационных достижений в строительной отрасли и проведение мастер-классов на стендах участников. А также насыщенная и интересная программа сопутствующих мероприятий.


Время работы выставки:
2.03 - 11:00 – 18:00
3.03 - 10:00 – 18:00
4.03 - 10:00 – 18:00
5.03 - 10:00 – 16:00

Место проведения:
г. Львов, ул. Щирецкая, 36 (ВЦ Пивденный-ЭКСПО)


Отчет Весеннего Строительного Форума 2018    

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Участники о Весеннем Строительном Форуме

Антон Смирнов - менеджер зі збуту ТзОВ «ПРОМ-ЕЛЕКТРО (VINILPROF)»


• Представляючи молоду і амбіційну компанію VinilProf, хочеться відмітити той неосяжний обсяг роботи з яким зіштовхується компанія на шляху свого становлення. Ми вже вчетверте відвідуємо Будівельний форум у Львові, організований ГАЛ-Експо. Тому ми не з чуток знаємо та розуміємо з якими перепонами та труднощами зіштовхується Організаційний комітет, який величезний об’єм роботи виконується за для успішного проведення виставки. І тому ми з впевненістю хочемо висловити слова подяки за то ставлення, та ту сумлінну роботу Організаторів Буд Експо. Та відзначити, що дуже приємно бачити зростання рівня організації з кожним роком. Бо результати свідчать про вірно обрані напрямки та вчасно зроблені кроки. Нашою сумлінною співпрацею ми змогли досягти на мою думку досить гарних результатів. Вже під час виставки ми почали перемовини з декількома реальними клієнтами та знайшли більше десятка потенційних, саме профільних клієнтів. Порадувала якість відвідувачів та їх професійний інтерес. Було видно, що Організаторами була проведена досить кропітка робота по залученню саме професійних відвідувачів і то приємно вразило! Тому ми дуже вдячні Організаторам за цю вдалу подію і нам дуже приємно зростати разом! Вже чекаємо на зустріч восени!

Василь Михалко - менеджер з продажу нового обладнання «Міцуї Україна»


• Як народна мудрість говорить: “Краще раз побачити, чим сто раз почути”. Таку можливість побачити дав Весняний Будівельний Форум. Виставка дала можливість подивитися на експонати, оцінити можливості фірм, які представлені, оцінити продукцію цих потужностей і заключити гарні контракти. Враховуючи те, що вона весняна, то це як перші квіти, які ще й дадуть плоди. Вже 5-ий раз беремо участь і задоволені, адже маємо результати. Організатори відносяться до своїх експонентів з увагою, дають можливість гарно розмістити експозицію, вирішують всі організаційні питання. Виставка, це робота в радість. Участь треба приймати постійно і весною і осінню, і результати себе не заставлять чекати. До зустрічі на Осінньому Будівельному Форумі

Тарас Басмат – комерційний директор ТОВ «Квінфорт»


• Будівельна виставка для бізнесу, для компаній, які працюють в будівельній сфері так і торгових компаній, це завжди цільова аудиторія. Це один з найкращих способів знайти свого клієнта. Даний захід є цікавий для бізнесу. В рамках виставки по організації все сподобалося. Хочемо побажати, щоб виставка росла розвивалася і рухалася за масштабами до київських та європейських виставок, адже має всі шанси для цього. На Форумі були представлені цікаві компанії, серед відвідувачів цікава аудиторія.

Іващенко Олексій - представник по центральному регіону компанії «K-FLEX UKRAINE»


• Хочу подякувати Вам за надану можливість приймати участь у "Весняний Будівельний Форум-2018", що відбувся у Львові в ВЦ "ПІВДЕННИЙ-ЕКСПО", та залишити відгук. Насамперед хочу відзначити високий рівень організації самого заходу, а також професіоналізм персоналу Виставкого Центру. На мою думку Форум пройшов дуже вдало. Оскільки багато виробників в будівельній галузі, в тому числі і ми "K-FLEX UKRAINE", змогли широко представити свій асортимент будівельним компаніям, дизайнерам, проектантам і просто звичайним людям.

Бик Андрій Володимирович - директор та власник ПП «СРБК Портал»


ПП СРБК Портал вдячний організаторам Весняного Будівельного Форуму у м.Львові за гарно організовану виставку. Нам було дуже приємно співпрацювати, всі наші побажання було враховано! Організаторами створені всі умови для монтажу виставочного ліфтового обладнання Izamet. Було багато корисних знайомств та відвідувачів. В майбутньому плануємо з Вами проводити подальші заходи. Ви молодці!!!

Олександр Вовк - комерційний директор компанії «Піллар-Україна»


• Організація та гостинність на вищому рівні! Організатори виставки мають європейський погляд на проведення виставок, досить добре налагоджена взаємодія між колегами з будівельних компаній та звичайними відвідувачами. Гал-Експо по новому відкрила для нас західний регіон, принесла багато контактів та перспективних проектів. Велике спасибі Організаторам за чудову виставку!"НАШИ УЧАСТНИКИ
НАШИ ПАРТНЕРЫПри содействии:

   
При поддержке:

Официальный партнер:

Генеральные
информационные партнеры:

   
Генеральный
теле-партнер:

Генеральный
интернет-партнер:

Интернет-партнер:


Бизнес партнеры


Информационные партнеры
\Как стать информационным партнером выставок?
КОНТАКТЫВыставки "СтройЭКСПО-весна", "Окна.Двери.Кровля", "Деревообработка", "СтройЭКСПО-осень", "Отопление", "Альтернативная энергетика", "EuroAgro"Организатор: ЧАО "Гал-ЭКСПО". 79008, г. Львов, ул. Винниченка, 30.
тел.: (032) 297-06-28, 297-06-27, факс: (032) 297-17-56

Наталья Красюк - Руководитель проекта
тел. +38 067 3329252
E-mail: expo2@galexpo.lviv.ua
Call me ktyssok

Зоряна Крук - Менеджер
тел. +38 067 6741415
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua


Место проведения:
г. Львов, ул. Щирецкая, 36. (Выставочный центр Пивденный-ЭКСПО)