Весняний Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. Відбувається у форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXVII міжнародної виставки «БудЕКСПО-весна» і XIII Спеціалізованої виставки «Вікна. Двері. Дах».ТЕМАТИЧНІ ЕКСПОЗИЦІЇ :
«БудЕКСПО-весна»


«Вікна. Двері. Дах»


«Ярмарок новобудов»

УЧАСНИКАМ


Участь у Весняному Будівельному Форумі допоможе вам в короткі терміни:
• Підтримати імідж компанії та підсилити вплив на ринку
• Знайти нових клієнтів і зміцнити відносини з існуючими
• Продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати відгук про продукт
• Ефективно вивести на ринок нові товари/послуги
• Збільшити об’єми продаж Ваших продуктівВІДВІДУВАЧАМ
В рамках роботи Весняного Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрації інноваційних досягнень в будівельній галузі та проведення майстер-класів на стендах учасників. А також насичена та цікава програма супутніх заходів.


Режим роботи виставки:
28.03 - 11:00 – 18:00
29.03 - 10:00 – 18:00
30.03 - 10:00 – 18:00
31.03 - 10:00 – 16:00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36 (ВЦ Південний-ЕКСПО)


Підсумки Весняного Будівельного Форуму 2017 року    

ФОТОГАЛЕРЕЯ


   

НОВИНИ

Спеціальним партнером Весняного Будівельного Форуму стала компанія ЕЛЕКТРО.• Компанія «Vinilprof» спеціалізується на технологіях швидкого будівництва та ремонту, а саме на внутрішньому оздобленні адміністративних, промислових і побутових приміщень. Також ми є виробниками комплектуючих до даної технології. Серед них - готові панелі з вініловим покриттям на основі гіпсокартону та декоративні профілі. Ми використовуємо сучасні найякісніші європейські покриття, таких фірм як «BN International», «New More» та інші. «Vinilprof» пропонує не тільки великий спектр вінілового покриття, а й масу ідей для будівництва та ремонту, які допоможуть заощадити Ваш час та гроші.


• На Спеціалізованій виставці "Вікна. Двері. Дах" в рамках Весняного Будівельного Форуму компанія ELWIN представить великогабаритні розсувні конструкції - гармошка і підйомно-зсувна система з різних порід деревини. Вікна з євробруса за унікальною технологією hi-tech. Вхідні двері з використанням передових німецьких технологій.

• Планетарно-роторний бетонозмішувач СБ-242-5К виробництва БЕТОНМАШ об'ємом 560 л буде представлений на стенді компанії в рамках ВЕСНЯНОГО БУДІВЕЛЬНОГО ФОРУМУ.
Агрегат відмінно підходить для приготування бетонних сумішей у складі бетонозмішувальних заводів невеликої потужності. Використання даного обладнання гарантує отримання високоякісного продукту. Конструкція бетонозмішувача відповідає вимогам до процесу перемішування бетонних сумішей і забезпечує високу рентабельність, а також надійність і довговічність.
БЕТОНМАШ запрошує Вас відвідати стенд №21!

• Компанія «Велич Каменю», яка займається виготовленням виробів з натурального граніту та мармуру, а саме: підвіконників, сходів, стільниць, деталей до камінів та інших виробів з каменю, пропонує вашій увазі широкий вибір граніту та мармуру, як з України, так і з різних куточків світу - Туреччини, Бразилії, Індії, Італії.
Компанія враховує індивідуальні побажання кожного замовника, консультує та надає спеціалістів для проведення професійних замірів та розрахунків. Велич Каменю - гарантуємо високу якість та оптимальні терміни виконання.
Запрошуємо вас відвідати наш стенд № 25 на Весняному Будівельному Форумі!

• Компанія «Еко Керам» пропонує якісні будівельні матеріали з доставкою до вашого об’єкта будівництва. Основною діяльністю компанії є комплектація будівельних об’єктів на будь-якому етапі будівництва. Ми займаємося оптово-роздрібною торгівлею високоякісними будівельними матеріалами (клінкерна цегла, плитка, бруківка, керамічна цегла та блок, цегла ручного формування) провідних виробників України (Керамейя) та Європи (Feldhaus Klinker, Vandersanden, Klinkier Przysucha, King Klinker). Компанія «Еко Керам» займає впевнену позицію серед лідерів ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів України та пропонує високу європейську якість та сучасний дизайн.
Відвідайте компанію «Еко Керам», стенд №28 на Весняному Будівельному Форумі!НАШІ УЧАСНИКИ


НАШІ ПАРТНЕРИЗа сприяння:

   
За підтримки:

Офіційний партнер:

Генеральні
інформаційні партнери:

   

Генеральний
теле-партнер:

Інтернет-партнер:


Бізнес партнери


Інформаційні партнери
Як стати інформаційним партнером виставок?

Завантажити наш банер потрібного розміру.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯВиставки "БудЕКСПО-весна", "Вікна.Двері.Дах", "Деревообробка", "БудЕКСПО-осінь", "Опалення", "Альтернативна енергетика", "EuroAgro"Організатор: ПрАТ "Гал-ЕКСПО". 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 30.
тел.: (032) 297-06-28, 297-06-27, факс: (032) 297-17-56

Наталя Рой - Директор з виставкової діяльності
тел. +38 067 6758318
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua
Call me royalnn

Наталя Красюк - Менеджер
тел. +38 067 3329252
E-mail: expo2@galexpo.lviv.ua
Call me ktyssok

Ольга Сулима - Менеджер
тел. +38 067 3273008
E-mail: expo3@galexpo.lviv.ua


Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Виставковий центр Південний ЕКСПО)