Весняний Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. Відбувається у форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXIII міжнародної виставки «БудЕКСПО-весна» і XI Спеціалізованої виставки «Вікна. Двері. Дах».

УЧАСНИКАМ


Участь у Весняному Будівельному Форумі допоможе вам в короткі терміни:
• Підтримати імідж компанії та підсилити вплив на ринку
• Знайти нових клієнтів і зміцнити відносини з існуючими
• Продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати відгук про продукт
• Ефективно вивести на ринок нові товари/послуги
• Збільшити об’єми продаж Ваших продуктів


Підсумки Весняного Будівельного Форуму 2015 року.ВІДВІДУВАЧАМ
В рамках роботи Весняного Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрації інноваційних досягнень в будівельній галузі та проведення майстер-класів на стендах учасників. А також насичена та цікава програма супутніх заходів, де кожен зможе дізнатися про: Енергозберігаючі віконні системи REHAU; Підготовку та подання проектів за участю малого і середнього бізнесу на конкурси програми Горизонт 2020; Новітні ідеї та технології енергоефективного будівництва; Що важливо знати при заміні вікон; ВСЕ, ЩО ВИ НЕ ЗНАЛИ ПРО ВОДОВІДВЕДЕННЯ: Як водовідвід АКО Будівельні Елементи допоможе заощадити власникам будинків, ресторанів, АЗС та торговельним центрам; Інноваційні рішення з віконними системами REHAU для термомодернізації у будівництві та багато інших заходів, які стануть цінним джерелом інформації та знань. Отож відвідайте їх!!!
Участь у заходах - безкоштовна, однак кількість місць обмежена, відповідно, пропонуємо зареєструватися: http://goo.gl/forms/yDjP88VBNN


Режим роботи виставки:
15.03 - 12:00 – 18:00
16.03 - 10:00 – 18:00
17.03 - 10:00 – 18:00
18.03 - 10:00 – 14:00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Мельника, 18 (Палац спорту Україна)


НОВИНИ

Враховуючи чисельні звернення та побажання наших учасників і відвідувачів виставок, компанія
ПрАТ «Гал-ЕКСПО» започатковує в рамках Весняного Будівельного Форуму
новий розділ
Салон «Дім.Дизайн.Декор».Тематичні розділи Салону «Дім.Дизайн.Декор»


Відвідувачі Салону – Ваші потенційні клієнти, мають дізнатися про переваги Вашої продукції, відчути її на дотик та вибрати саме Ваш Салон, зробити замовлення саме у Вас.
Наш Салон «Дім.Дизайн.Декор» створений саме для цього!


Традиційно, в рамках Весняного Будівельного Форуму запланована насичена програма супутніх заходів, де кожен зможе дізнатися про: Енергозберігаючі віконні системи REHAU; Підготовку та подання проектів за участю малого і середнього бізнесу на конкурси програми Горизонт 2020; Новітні ідеї та технології енергоефективного будівництва; Що важливо знати при заміні вікон; ВСЕ, ЩО ВИ НЕ ЗНАЛИ ПРО ВОДОВІДВЕДЕННЯ: Як водовідвід АКО Будівельні Елементи допоможе заощадити власникам будинків, ресторанів, АЗС та торговельним центрам; Інноваційні рішення з віконними системами REHAU для термомодернізації у будівництві та багато інших заходів, які стануть цінним джерелом інформації та знань. Отож відвідайте їх!!!
Участь у заходах - безкоштовна, однак кількість місць обмежена, відповідно, пропонуємо зареєструватися: http://goo.gl/forms/yDjP88VBNN

НАШІ ПАРТНЕРИЗа сприяння:

   
Генеральний спонсор:

Офіційний партнер:

Партнер-перевізник:

Генеральний
інтернет-партнер:

Головний
інтернет-партнер:

Генеральні
інформаційні партнери:

 
 
Генеральний
теле-партнер:


Бізнес партнери


Інформаційні партнери
Як стати інформаційним партнером виставок?

Завантажити наш банер потрібного розміру.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯВиставки "БудЕКСПО-весна", "Вікна.Двері.Дах", "Деревообробка", "БудЕКСПО-осінь", "Опалення", "Альтернативна енергетика"


Леся Антонів - директор з виставкової діяльності
тел. 067 6757371
E-mail: expo@galexpo.lviv.ua
Call me oleksandra8l

Наталя Рой - менеджер
тел. 067 6758318
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua
Call me royalnnПрАТ "Гал-ЕКСПО". 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 30.
тел.:(032) 297-06-28, 297-06-27
факс:(032) 297-17-56