ВІДЕО ОРГАНІЗАТОРІВ ВИСТАВКИ «EuroAGRO»


        «VELES AGRO» є виробником багатофункціональної грунтообробної техніки з високими стандартами якості, враховуючи сучасні та економічно ефективні технології. На виставці "EuroAGRO" були представлені комбіновані грунтообробні агрегати, дискові борони, зернові механічні та сівалки точного висіву, глибокорозпушувачі. Спектр вироблюваних запасних частин до грунтообробної техніки вітчизняного та іноземного виробництва перевищує 1000 найменувань. Орієнтуючись на першочергове задоволення потреб клієнтів і порядність у ділових взаєминах, компанія «VELES AGRO» завоювала імідж надійного партнера.    

      Товариство "АгріСол" представила на стенді на виставці EuroAGRO свого дистриб'ютора "Магнат Агро Захід" та спеціальні добрива та біостимулятори росту рослин провідних європейскьких компаній. В групі водорозчинних добрив були представлені італійські "Плантафол" та "Мастер", бельгійські калійні добрива "СолюПотасс" та "К-ліф", ізраїльський монокалійфосфат та португальська кальцієва селітра "СолюКальцій". Серед різноманітних біостимуляторів спрямованої дії виокремлювалися наступні: - "МЕГАФОЛ" - антистресовий амінокислотний біостимулятор, що виконує три основні дії: виведення рослини зі стану сресу, стимуляція ростових процесів та транспортування поживних речовин бакової суміші; а також "РАДІФАРМ", "ВІВА", "БЕ НЕФІТ ПЗ", "СВІТ", "КЕНДАЛ". Цікавою для відвідувачв була широка лінійка мікрелементних коктейлів "БРЕКСІЛ", а родзинкою в ній є "БРЕКСІЛ КАЛЬЦІЙ" Серед інших цікавих новинок були ад'ювант "КОНТРОЛЬ ДМП", який знижує кислотність робочого розчину, зменшує поверхневий натяг та гомогенізує розчин. В якості добрива для основного внесення пропонуються мікрогранульований "МІКРО НП" та гуміновий "МУЛЬТИМІКС".  

      Компанія "Екоорганік" є одним з провідних виробників добрив для позакореневого живлення рослин в Україні. На виставці "EuroAGRO-2016" компанія представила широкий асортимент добрив для різних культур, в тому числі унікальні продукти з амінокислотами і фосфіти. У 2016 році компанією було відкрито експортний відділ який вже плідно співпрацює з рядом країн Європи, тому учать у міжнародній виставці "EuroAGRO" була одним з важливих інструментів для просування продукції на міжнародний ринок.  

      Компанія "Комплексний АгроСервіс" представила на виставці "ЕвроАГРО" у Львові самохідний обприскувач нового покоління "Водолій". В інтервью директор компанії "Комплексний АгроСервіс" зауважив: "В чому унікальність цього обприскувача? Наш "Водолій"оснащений еластичними шинами наднизького тиску. Тому він може працювати в умовах перезволоженого грунту, дозволяючи істотно скорегувати строки початку весняно-польових робіт, коли важкими обприскувачами в поле не «зайдеш».  

      Компанія «Композит» представила на виставці EuroAGRO свій новий унікальний продукт - композитну арматуру POLYARM. Учасники сільсько-господарської виставки, а також відвідувачі, високо оцінили унікальні хімічні властивості композитної арматури та актуальність використання її в будівництві сільськогосподарських об'єктів: корівники, зерносховища, теплиці, покриття дорiг, та у садівництві.  

    - logo "Мост Украина"   Компания "Мост Украина" - текст-текст-текст-текст-текст-текст- текст-текст-текст-текст-текст- текст-текст-текст-текст -текст-текст-текст-текст-текст- текст-текст-текст-текст- текст-текст-текст- текст-текст-текст.  

© Всі права захищені. ПрАТ "Гал-ЕКСПО"®. http://www.galexpo.com.ua/